Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Braća Đidić osvojili medalje na Državnom prvenstvu

Ovog vikenda 11.i 12.10.2025. godine, u Cazinu je održano Državno prvenstvo za
kadete, juniore i U21 seniore. Sudjelovanje je uzelo 488 natjecatelja iz 90 karate klubova
sa područja BiH.

Natjecatelji karate kluba „Mladost“ Vitez su osvojili dvije medalje i to jednu zlatnu i
jednu srebrnu te jedno peto mjesto.
Zlatnu medalju je osvojio Đidić Vedad u kategoriji borbe juniori -55kg, a srebrnu
medalju Đidić Ismail u kategoriji -61 kg dok je visoko peto mjesto u kategoriji borbe
juniorke -66kg osvojila Dominika Maleš.

Nakon održanog Izbornog i Državnog prvenstva te ostvarenih rezultata, šef stručnog
stožera karate kluba“Mladost“ Vitez, Aldin Adilović, vjeruje da će ovi natjecatelji izboriti i
dobar rezultat na Balkanskom prvenstvu koje slijedi početkom sljedećeg mjeseca.

povezani članci

Futsal će se igrati i u Busovači

Urednik

Viteške karatašice na Europskom prvenstvu u Limassolu

Uredništvo

Karla Kustura dominirala i obranila naslov u novoj utrci

Uredništvo

Laris Bešić pred kraj priprema za Europsko prvenstvo

Senada Vurm

AUDIO: Armin Duvnjak – Trener NK Viteza

Senada Vurm

Gučanin-Gazibarić, Operta, Vurm i Suknjov predstavljaju Vitez na velikom MMA događaju

Uredništvo

Ostavi komentar