Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Braća Đidić osvojili medalje na Državnom prvenstvu

Ovog vikenda 11.i 12.10.2025. godine, u Cazinu je održano Državno prvenstvo za
kadete, juniore i U21 seniore. Sudjelovanje je uzelo 488 natjecatelja iz 90 karate klubova
sa područja BiH.

Natjecatelji karate kluba „Mladost“ Vitez su osvojili dvije medalje i to jednu zlatnu i
jednu srebrnu te jedno peto mjesto.
Zlatnu medalju je osvojio Đidić Vedad u kategoriji borbe juniori -55kg, a srebrnu
medalju Đidić Ismail u kategoriji -61 kg dok je visoko peto mjesto u kategoriji borbe
juniorke -66kg osvojila Dominika Maleš.

Nakon održanog Izbornog i Državnog prvenstva te ostvarenih rezultata, šef stručnog
stožera karate kluba“Mladost“ Vitez, Aldin Adilović, vjeruje da će ovi natjecatelji izboriti i
dobar rezultat na Balkanskom prvenstvu koje slijedi početkom sljedećeg mjeseca.

povezani članci

Ovog vikenda ljubitelje nogometa očekuje pravi derbi!

Senada Vurm

Karate klub Mladost Vitez na vrhu Federalnog prvenstva za djecu u Bugojnu

Senada Vurm

Luka i Dora na svjetskoj sceni: Vitežani u dresovima BiH i Hrvatske

Senada Vurm

KARATE: Na Balkanskom prvenstvu već osvojene tri medalje

Senada Vurm

TK Romari: Sjajni rezultati na državnim prvenstvima

Uredništvo

Težak poraz Zmajeva u Los Angelesu: Švicarska prejaka, protiv Katara igramo za prolaz dalje!

Uredništvo

Ostavi komentar