Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Odličan nastup viteških karataša na Prvenstvu Hrvatske

Proteklog vikenda u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u katama za kadete, juniore i U21 uzraste, u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji.
Na natjecanju je nastupilo šest natjecatelja Karate kluba Vitez, koji su ostvarili izvrstan rezultat osvojivši ukupno pet medalja.
U pojedinačnoj konkurenciji istaknula se Lara Jurčević, koja je osvojila srebrnu medalju u kategoriji U21 te brončanu medalju u kategoriji juniorki.
U ekipnom dijelu natjecanja, kata tim kadetkinja i juniorki u sastavu Ena Rajković, Karla Mezga i Mia Sabol osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju.
Kata tim U21, koji su činile Lara Jurčević, Bella Mikulić, Tea Brinc i Erika Grabovac, osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju.Muški kata tim u kategoriji kadeti–juniori, u sastavu Ivano Perić, Domagoj Jurčević i Mateo Grabovac, osvojio je treće mjesto i brončanu medalju.
Ovo natjecanje ujedno je bilo i bodovno natjecanje za Svjetsko prvenstvo koje će se održati u listopadu u Poljskoj, što dodatno daje na važnosti ostvarenim rezultatima viteških karataša.

povezani članci

Karate klub “Mladost” Vitez na Svjetskoj WKF karate ligi za mlade

Uredništvo

U Novom Travniku pokrenuta Besplatna škola mini rukometa

Senada Vurm

Raspored skupina na 4. Božićnom malonogometnom turniru

Uredništvo

Najava 4. Božićnog malonogometnog turnira

Uredništvo

Počinje Europsko prvenstvo za rukometaše

Uredništvo

Reprezentacija BiH napredovala na novoj FIBA listi

Uredništvo

Ostavi komentar