Simboličnim presijecanjem vrpce sutra će se u Vitezu otvoriti prvi Bingo hipermarket na adresi Poslovni centar 96–2.
Program otvorenja počinje u 10 sati, a prema najavi, nazočnima će se obratiti Danijela Lukanović Hribar, direktorica Sektora Tradinga i Maloprodaje Bingo d.o.o. Tuzla i Boris Marjanović, načelnik Općine Vitez.
Riječ je o investiciji vrijednoj 10 milijuna KM, koja je otvorila mogućnost i za zaposlenje oko 80 radnika. Površina, na kojoj se nalazi ovaj suvremeno opremljeni objekt, iznosi gotovo 5.000 m2.
Iz Binga kupcima obećavaju bogatu i raznovrsnu ponudu prehrambenih i neprehrambenih proizvoda, uvijek svježe voće i povrće, pekarske proizvode, meso i mesne prerađevine,…
Povodom otvorenja prvih 3.000 kupaca očekuju poklon paketi, osigurani su vaučeri za kupovinu, degustacije i promocije proizvoda, te zabavni sadržaji za najmlađe.
Bingo poziva stanovnike Viteza i susjednih gradova da sutra (petak), od 10 sati, budu dio velikog otvorenja i zajedno obilježe početak rada prvog Bingo hipermarketa u Vitezu.
(Radio Vitez)

