Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Uspjeh Karate kluba Vitez u Rijeci

U Rijeci je proteklog vikenda održano 24. izdanje Croatian Karate Opena, jednog od najvećih međunarodnih karate natjecanja u regiji, koje je ove godine okupilo više od 1500 natjecatelja iz 22 države.

Karate klub Vitez ostvario je zapažen uspjeh u disciplini kate.
U kategoriji juniorke pojedinačno, Lara Jurčević osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je kata tim u sastavu Lara Jurčević, Ena Rajković i Erika Grabovac također osvojio drugo mjesto i srebrno odličje.

Natjecateljice je na ovom zahtjevnom međunarodnom turniru vodio trener Drago Grgić, a ostvareni rezultati dodatno dobivaju na značaju jer je riječ o bodovnom turniru za Europsko prvenstvo, koje će se početkom naredne godine održati na Cipru.

Ovim uspjehom karatašice Karate kluba Vitez još su jednom potvrdile visoku razinu pripremljenosti i kontinuitet vrhunskih rezultata na međunarodnoj sceni.

povezani članci

Viteške karatašice srebrne u Osijeku

Uredništvo

BiH večeras igra povijesnu utakmicu protiv SAD-a

Uredništvo

Viteške karatašice odlične u Zagrebu

Senada Vurm

KARATE: Na Balkanskom prvenstvu već osvojene tri medalje

Senada Vurm

Viteške karatašice uspješne na Kupu Hrvatske u Zagrebu

Uredništvo

Proglašeni najuspješniji sportaši i sportašice Viteza

Senada Vurm

Ostavi komentar