Radio Vitez 91,3 FM
Kultura

Sjajna izvedba mjuzikla u kojem je sudjelovalo četvero Vitežana

U prepunom Narodnom pozorištu Sarajevo, sinoć je praizveden mjuzikl ”Sarajevo, moje drago”.

Mjuzikl je autorsko djelo Zlatana Fazlića Fazle koji potpisuje libreto i dvadeset novih glazbenih kompozicija, a izveden je uz pratnju Sarajevske filharmonije kojom je dirigirao maestro Ranko Rihtman, u režiji Dine Mustafića.

Ulaznice za sva izvođenja mjuzikl „Sarajevo, moje drago“ do kraja kalendarske godine su rasprodane, priopćili su iz Narodnog pozorišta Sarajevo.

Posebno ponosni mogu biti Vitežani, jer su osim dva glumca, Marka Mirkovića i Franka Brale, poniklih u Gradskom kazalištu mladih Vitez, u mjuziklu kao članice Sarajevske filharomonije sudjelovale i dvije Vitežanke Ana Petrović i Larisa Horić.

Redakcija Radio Viteza upućuje iskrene čestitke Vitežanima.

povezani članci

Objavljen javni poziv za prijavu na 6. InBox festival

Uredništvo

Sjajne komedije izvedene u sklopu 17. Dana kazališta

Uredništvo

Marko Plavčić priredio koncert u Bazilici sv. Antuna u Rimu

Uredništvo

Promocija drugog izdanja knjige „Bijeli put– Put čovjekoljublja 1994.“

Uredništvo

Predstava ,,Bogoboj” GKM-a Vitez održana u HKC-u

Uredništvo

Hrvatsko narodno kazalište Mostar: Srcem za Osmicu

Uredništvo

Ostavi komentar