Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Proslavljeno 26. godina nove Hrvatske bolnice “Dr. fra Mato Nikolić”

U svadbenom salonu “Maja” u Novoj Biloj proslavljeno 26.godina od početka rada nove Hrvatske bolnice dr.fra Mato Nikolić.

Sve prisutne djelatnike i goste pozdravio je ravnatelj bolnice dr. Mladen Čuturić, a njegov emotivan govor, ispraćen je velikim aplauzom. Uz brojne djelatnike bolnice, na rođendanskoj zabavi prisustvovali su i brojni umirovljenici, Upravni odbor, bivši doktori, te ministar zdravstva i socijalne politike KSB Anto Matić.

Iskrene čestitke za bolnicu i puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.

 

povezani članci

Održana edukacija policijskih službenika: Od prijave do nasilja, prava žrtava nasilja

Uredništvo

Projekt ”Boje prijateljstva” uspješno priveden kraju

Uredništvo

Poziv: Podržite dovršetak umjetne stijene u Vitezu

Senada Vurm

OBAVIJEST –Provođenje izbora u Mjesnim zajednicama

Uredništvo

BZK Preporod Vitez obilježio Dan državnosti trodnevnim programom

InfoDesk

Na Gradskom trgu u Vitezu održan Bajramski koncert

Senada Vurm

Ostavi komentar