Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Proslavljeno 26. godina nove Hrvatske bolnice “Dr. fra Mato Nikolić”

U svadbenom salonu “Maja” u Novoj Biloj proslavljeno 26.godina od početka rada nove Hrvatske bolnice dr.fra Mato Nikolić.

Sve prisutne djelatnike i goste pozdravio je ravnatelj bolnice dr. Mladen Čuturić, a njegov emotivan govor, ispraćen je velikim aplauzom. Uz brojne djelatnike bolnice, na rođendanskoj zabavi prisustvovali su i brojni umirovljenici, Upravni odbor, bivši doktori, te ministar zdravstva i socijalne politike KSB Anto Matić.

Iskrene čestitke za bolnicu i puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.

 

povezani članci

Prijam ŽO HDZ BiH ŽSB: Dodijeljene jednokratne stipendije

Uredništvo

Dvije obitelji u Vitezu dobile peto dijete

Uredništvo

Obavijest za prijedloge redova vožnje općinskih autobusnih linija

Uredništvo

Vitkom najavio radove na vodovodnoj mreži

Uredništvo

500 obroka za najpotrebnije u Busovači

Senada Vurm

VITEZ: Preminuo mladić u 34. godini života

Uredništvo

Ostavi komentar