Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Viteške karatašice odlične u Zagrebu

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan 12. Zagreb Karate Cup, na kojem je sudjelovalo oko 600 natjecatelja iz 4 države, među njima i sedam natjecateljica Karate kluba Vitez.

Viteške karatašice ostvarile su izvanredan uspjeh osvojivši ukupno dvije zlatne i dvije brončane medalje.

Zlatne medalje osvojile su:
Lara Jurčević – kate juniorke pojedinačno

Kata tim kadetkinje–juniorke u sastavu: Lara Jurčević, Ena Rajković, Erika Grabovac i Lara Gudelj.

Brončane medalje osvojili su:
Kata tim učenice u sastavu: Lana Drmić, Lucija Šero i Mihaela Križanović.

Isti tim osvojio je broncu i u starijoj kategoriji – kate ekipno mlađe kadetkinje.

Ovo natjecanje ujedno je bilo i bodovni turnir za Europsko prvenstvo koje će se održati u veljači 2026. godine na Cipru.

Naša ekipa juniorki ovim je zlatom potvrdila plasman na nadolazeće prvenstvo.

 

povezani članci

Održano prvo kolo Kantonalne karate lige SBK/KSB

Uredništvo

Počinje Europsko prvenstvo za rukometaše

Uredništvo

VITEZ:Uspješno završen tradicionalni XIV Međunarodni Božićni nogometni turnir za djecu

Senada Vurm

Luka Gazibarić Gučanin gostovao u programu Radio Viteza

Uredništvo

Otvoreno 27. izdanje teniskog turnira “Juicy Kiseljak open”

Uredništvo

Gradski stadion Vitez: U subotu utakmica NK Vitez – NK Travnik

Uredništvo

Ostavi komentar