Radio Vitez 91,3 FM
Sport

Viteške karatašice odlične u Zagrebu

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan 12. Zagreb Karate Cup, na kojem je sudjelovalo oko 600 natjecatelja iz 4 države, među njima i sedam natjecateljica Karate kluba Vitez.

Viteške karatašice ostvarile su izvanredan uspjeh osvojivši ukupno dvije zlatne i dvije brončane medalje.

Zlatne medalje osvojile su:
Lara Jurčević – kate juniorke pojedinačno

Kata tim kadetkinje–juniorke u sastavu: Lara Jurčević, Ena Rajković, Erika Grabovac i Lara Gudelj.

Brončane medalje osvojili su:
Kata tim učenice u sastavu: Lana Drmić, Lucija Šero i Mihaela Križanović.

Isti tim osvojio je broncu i u starijoj kategoriji – kate ekipno mlađe kadetkinje.

Ovo natjecanje ujedno je bilo i bodovni turnir za Europsko prvenstvo koje će se održati u veljači 2026. godine na Cipru.

Naša ekipa juniorki ovim je zlatom potvrdila plasman na nadolazeće prvenstvo.

 

povezani članci

Karataši ”Mladosti” sudjelovali na Karate golden kampu

Uredništvo

Lara Jurčević u Veneciji potvrdila nastup na Europskom prvenstvu

Senada Vurm

Spektakularan transfer! Roberto Soldić ide u UFC!?

Senada Vurm

Judo klub Vitez organizira 19. Božićno novogodišnji judo turnir ”Vitez open 2025”

Senada Vurm

KMF Vitez sinoć slavio protiv Žepča

Uredništvo

Sjajni rezultati mladih judaša iz Viteza

Uredništvo

Ostavi komentar