Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Šantići: I ove godine održat će se Gastro advent

Ovoga tjedna održan je sastanak Odbora za Gastro advent u Šantićima i na tom sastanku je odlučeno da se ovogodišnji Gastro advent održi kako i dosadašnja tradicija nalaže, na prvu nedjelju Adventa. Ove godine, prva nedjelja Došašća je 30.11.2025. godine.

Organizatori poručuju kako očekuju veliki broj gostiju kao i pregršt iznenađenja za svakoga.

Ekipu možete prijaviti na sljedeće kontakte:

  • 063062686 Stjepan
  • 063366650 Igor

 

povezani članci

Vitežanka brani doktorsku disertaciju na Veterinarskom fakultetu u Sarajevu

Uredništvo

Akcija “Barut”: Samo vrh ledenog brijega

Uredništvo

Danas posljednji ispraćaj učiteljice Gordane Magerl

Uredništvo

Od obiteljskog poduzeća do tržišnog lidera: Frizerland obilježava 25 godina poslovanja

Uredništvo

Edukativne radionice: U okviru projekta „Inkluzivni SVI!“

Uredništvo

U Vitezu održan božićni domjenak – naglasak na zajedništvu

Uredništvo

Ostavi komentar