Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Šantići: I ove godine održat će se Gastro advent

Ovoga tjedna održan je sastanak Odbora za Gastro advent u Šantićima i na tom sastanku je odlučeno da se ovogodišnji Gastro advent održi kako i dosadašnja tradicija nalaže, na prvu nedjelju Adventa. Ove godine, prva nedjelja Došašća je 30.11.2025. godine.

Organizatori poručuju kako očekuju veliki broj gostiju kao i pregršt iznenađenja za svakoga.

Ekipu možete prijaviti na sljedeće kontakte:

  • 063062686 Stjepan
  • 063366650 Igor

 

povezani članci

VITEZ: U nedjelju središnji događaj Dana općine

Uredništvo

HITNO potrebna krv AB negativna

Uredništvo

Novi Travnik je grad bez mina! 15 stradalih kao vječni podsjetnik

Uredništvo

Kreševo domaćin sastanka dužnosnika HDZ-a BiH s lokalnih i županijskih razina

Senada Vurm

Nova Bila: Dr. Katarina Bajo jača tim gastroenterologije

Uredništvo

Hrvatska katolička misija iz Švicarske pružila pomoć Ljiljanu Ramljaku nakon požara

Uredništvo

Ostavi komentar