Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Prijatelji i radne kolege iz Hrvatske bolnice “dr. fra Mato Nikolić” ispratile Ljubana Čuturića u zasluženu mirovinu

U toploj i emotivnoj atmosferi, prijatelji i radne kolege iz Hrvatske bolnice “dr. fra Mato Nikolić” u Novoj Biloj ispratile su Ljubana Čuturića u zasluženu mirovinu, čime je simbolično zaključeno jedno iznimno humano i predano radno poglavlje.

Ljuban Čuturić godinama je bio dio bolničkog kolektiva kao dugogodišnji radnik na održavanju, ali i mnogo više od toga. Bio je čovjek na kojeg se uvijek moglo računati – tih, nenametljiv, ali uvijek spreman pomoći, bez obzira na vrijeme i okolnosti. Kolege ga pamte kao osobu velikog srca, istinskog humanitarca i čovjeka koji je svoj posao obavljao s posebnim poštovanjem prema svakom pacijentu i obitelji.
Posebno snažan trag ostavio je rad koji se rijetko spominje, ali koji zahtijeva iznimnu ljudsku snagu i dostojanstvo.Tijekom svog radnog vijeka, Ljuban Čuturić je, prema procjenama, obukao više tisuća preminulih osoba, uvijek s dubokim poštovanjem i sviješću o težini tog trenutka za njihove obitelji. Taj podatak najbolje govori o razmjerima njegove tihe, ali neizmjerno važne službe ljudima.
Na oproštaju su mu kolege uputile riječi zahvalnosti za godine nesebičnog rada, razumijevanja i ljudskosti,poklonivši mu sat za uspomenu istaknuvši kako je Ljuban bio i ostao primjer kakav bi svaki kolektiv poželio imati.
Odlaskom Ljubana Čuturića u mirovinu Hrvatska bolnica “dr. fra Mato Nikolić” ne gubi samo vrijednog radnika, već i čovjeka koji je svojim djelima ostavio dubok i trajan trag. Želimo mu dobro zdravlje, mirne dane i zasluženi odmor, uz iskrenu zahvalnost za sve što je učinio.

povezani članci

Vitez: KUD ‘Mate Balota’ Rakalj i HKD Napredak priređuju koncert tradicije i baštine

Senada Vurm

Još traju pretresi u krugu firme Vitezit: Uhapšen Tomislav Zubak

Uredništvo

Sud Travnik: Tjedan sudske nagodbe

Uredništvo

Dani Ahmed-agine džamije – Održana Večer Kur’ana

Uredništvo

VITEZ: Uskrsno trodnevlje – Raspored liturgijskih slavlja i obreda

Uredništvo

Crkva u Gučoj Gori proglašena jubilarnom

Uredništvo

Ostavi komentar