Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Prijam kod načelnika: Članovi pjevačke skupine Gornja Večeriska

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović upriličio prijem za članove pjevačke skupine “Gornja Večeriska”, koju je predvodio Željko Sarić. Povod susreta bilo je obilježavanje deset godina postojanja i djelovanja skupine, koja svojim radom doprinosi očuvanju tradicijske pjesme, kulturne baštine i zajedništva u lokalnoj zajednici.

Tijekom prijema članovi skupine zahvalili su se načelniku Marjanoviću na kontinuiranoj potpori i razumijevanju za kulturno-umjetnički rad, istaknuvši kako je upravo podrška Općine Vitez bila važan oslonac u njihovom radu i opstanku kroz proteklo desetljeće.

U znak zahvalnosti, načelniku Marjanoviću uručili su Zahvalnicu za doprinos razvoju i promociji kulturnog stvaralaštva. Načelnik je, čestitajući na desetljeću uspješnog rada, poručio kako će Općina Vitez i ubuduće podržavati projekte i udruge koje čuvaju lokalnu tradiciju i identitet.

povezani članci

Veliki interes za Vitez Winter Fest: Milica Pavlović i Nature Orchestra sutra u Vitezu!

Senada Vurm

Odluka o privremenom produženom radnom vremenu ugostiteljskih objekata

Uredništvo

Svečani defile i koncert povodom Dana općine Vitez

Uredništvo

Udruga „Slavimo Život“ kroz radionice i druženja pruža podršku oboljelima

Uredništvo

Nova Bila: Intenzivni radovi na izgradnji 7. i 8. lamele bolnice

Uredništvo

Počinje podjela zdravstvenih markica za nezaposlene branitelje u KSB za 2026. godinu

Senada Vurm

Ostavi komentar