Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

KREŠEVO: Potpisan ugovor vrijedan 150.000,00 KM

U uredu načelnika općine Kreševo Borisa Marića danas je potpisan još jedan značajan ugovor. Tijekom proteklih nekoliko godina uložena su znatna sredstva u obnovu svih javnih objekata i sve ustanove su dobile nove obrise i renovacije, a sada je na red došla i zgrada Javnog komunalnog poduzeća “Kostajnica” d.o.o. Kreševo.

Načelnik Boris Marić potpisao je ugovor s predstavnikom poduzeća Tenneco ING d.o.o. iz Kiseljaka, koje je nakon provedenog postupka javne nabave izabrano kao najpovoljniji izvođač. Ugovor je vrijedan 146.250,00 KM s PDV-om, a predmet ugovora je utopljavanje zgrade JKP Kostajnice.

Projekt obuhvaća izradu nove fasade, zamjenu vanjske stolarije, te rekonstrukciju sustava grijanja i prelazak na toplotnu pumpu. Nakon nedavne izgradnje novog mosta, ovaj projekt predstavlja još jedan iskorak za Općinu, djelatnike Kostajnice, sve korisnike usluga poduzeća, ali i za cjelokupni vizualni dojam ulaska u Kreševo.

povezani članci

Obvezno uklanjanje snijega i ledenica s krovova i prilaza u Vitezu

Senada Vurm

„Svjetlo“ Vitez organiziralo akciju promocije zdravlja

Uredništvo

UG Most Vitez: Edukacija – “Život izvan zidova”

Uredništvo

Velika policijska akcija Federalne uprave policije u KSB

Uredništvo

Viteški mališani na jubilarnoj 40. Zlatnoj harfi u Gučoj Gori

Uredništvo

VITEZ: U nedjelju središnji događaj Dana općine

Uredništvo

Ostavi komentar