Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Anto Matić: Ove godine otvaramo više novih lamela domova zdravlja!

Ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Kantona Središnja Bosna gostovao je u programu Radiotelevizije Herceg-Bosne.

Tom prilikom govorio je o sveobuhvatnom stanju u oblasti zdravstva kada je u pitanju Kanton Središnja Bosna. Istaknuo je i niz ulaganja u sve domove zdravlja u Središnjoj Bosni, ali i osnaživanje bolničkih kapaciteta.

Kompletno gostovanje pogledajte u nastavku:

povezani članci

Održana promocija diplomanata, magistranata i doktoranada Sveučilišta/Univerziteta ‘Vitez’

Uredništvo

Prijam kod načelnika – Karate klub “Ipon”

Uredništvo

U Vitezu tribina o “Hibridnim prijetnjama bosanskoj državnosti”

Senada Vurm

Predsjedatelj Matišić i premijer Lendo primili Izaslanstvo EU u BiH

Uredništvo

JKP Vitkom Vitez: Noćne redukcije vode zbog obilnih kiša

Uredništvo

Na Kalvariji Arhiđakonski Put križa mladih Vrhbosanske nadpiskupije

Senada Vurm

Ostavi komentar