Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Prijam kod načelnika: Članovi pjevačke skupine Gornja Večeriska

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović upriličio prijem za članove pjevačke skupine “Gornja Večeriska”, koju je predvodio Željko Sarić. Povod susreta bilo je obilježavanje deset godina postojanja i djelovanja skupine, koja svojim radom doprinosi očuvanju tradicijske pjesme, kulturne baštine i zajedništva u lokalnoj zajednici.

Tijekom prijema članovi skupine zahvalili su se načelniku Marjanoviću na kontinuiranoj potpori i razumijevanju za kulturno-umjetnički rad, istaknuvši kako je upravo podrška Općine Vitez bila važan oslonac u njihovom radu i opstanku kroz proteklo desetljeće.

U znak zahvalnosti, načelniku Marjanoviću uručili su Zahvalnicu za doprinos razvoju i promociji kulturnog stvaralaštva. Načelnik je, čestitajući na desetljeću uspješnog rada, poručio kako će Općina Vitez i ubuduće podržavati projekte i udruge koje čuvaju lokalnu tradiciju i identitet.

povezani članci

Na današnji dan prije 435 godina je izgrađena Ahmed-agina džamija

Senada Vurm

Travnik: Počela izgradnja nove zgrade Onkologije

Uredništvo

Nova Bila: Teška prometna nesreća – kolone u oba smjera

Uredništvo

Središnja Bosna: Snažan investicijski ciklus u razvoju općine

Uredništvo

VITEZ: Sutra započinju izbori po mjesnim zajednicama

Uredništvo

U Novom Travniku uskoro naplata javnih parking mjesta: Objavljen poziv na javnu raspravu

Senada Vurm

Ostavi komentar