Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

JKP Vitkom Vitez: Noćne redukcije vode zbog obilnih kiša

Zbog obilnih oborina i jakih kišnih pljuskova koji su tijekom dana zahvatili veći dio Bosne i Hercegovine, Federalni hidrometeorološki zavod izdao je crveni meteoalarm za Hercegovinu te dijelove središnje i jugozapadne Bosne.

Prema prognozama, očekuje se između 40 i 80 litara kiše po četvornom metru u kratkom vremenskom razdoblju, što može uzrokovati bujične poplave, otežan promet i porast vodostaja rijeka.

Meteorolozi upozoravaju i na mogućnost naglog topljenja snijega u višim područjima, što dodatno povećava rizik od izljevanja manjih vodotoka.

Uslijed ovakvih vremenskih prilika, JKP „Vitkom“ d.o.o. Vitez obavještava korisnike da je zbog zamućenja vode na izvorištu „Kruščica“ u narednom razdoblju moguće uvođenje noćnih redukcija u isporuci pitke vode za područja koja se snabdijevaju s navedenog izvorišta.

Iz poduzeća mole građane za razumijevanje uz napomenu da će javnost biti pravovremeno obaviještena o svim promjenama u režimu isporuke.

povezani članci

Zbog poplava ponovno stradali Fojnica i dio Kreševa

Uredništvo

U Novom Travniku uskoro naplata javnih parking mjesta: Objavljen poziv na javnu raspravu

Senada Vurm

VITEZ: Potpisan Memorandum o suradnji

Uredništvo

KSB: Hoće li biti odgođena nastava u školama

Uredništvo

Uskoplje: Proslava povodom 30 godina HNK Sloge

Uredništvo

Konačna lista za sufinanciranje troškova prijevoza

Uredništvo

Ostavi komentar