Radio Vitez 91,3 FM
Sport

NK Vitez u subotu Gradskom stadionu dočekuje Slobodu Tuzla

Nogometaši Nogometnog kluba Vitez u subotu na Gradskom stadionu od 17:30 sati igraju važnu prvenstvenu utakmicu protiv FK Sloboda Tuzla, a iz kluba su uputili poziv navijačima da podrže momčad u završnici sezone.

Iz NK Vitez poručuju kako je svaki glas s tribina u ovom dijelu prvenstva iznimno važan te pozivaju sve ljubitelje nogometa da ispune Gradski stadion i budu dodatni vjetar u leđa ekipi.

“Vidimo se na Gradskom — zajedno, glasno i srcem za naš klub!”, poručili su iz viteškog kluba uoči susreta protiv Slobode Tuzla.

povezani članci

Počinje 10. Božićni stolnoteniski turnir u Vitezu — prijave do 17. prosinca!

Senada Vurm

Dora Ćosić ponovno trostruka prvakinja Hrvatske u stolnom tenisu!

Uredništvo

Tour of Bosnia and Herzegovina: Ned Boulting dolazi kao službeni medij na Touru

Senada Vurm

Reprezentativci Karate kluba „MLADOST“ Vitez otputovali na Balkansko prvenstvo

Uredništvo

Judo klub Vitez organizira 19. Božićno novogodišnji judo turnir ”Vitez open 2025”

Senada Vurm

KMF Vitez slavio u Tuzli

Uredništvo

Ostavi komentar