Radio Vitez 91,3 FM
Vijesti BiH

Meteorolozi objavili prognozu vremena do utorka

Jutros je po kotlinama i uz riječne tokove bilo magle i povećane niske naoblake, dok je u ostalim dijelovima zemlje prevladavalo sunčano vrijeme.

Danas se u Hercegovini te na zapadu i jugozapadu Bosne očekuje pretežno sunčano vrijeme, dok će u ostatku zemlje prevladavati magla ili niska naoblaka. Vjetar slab, sjeverni i sjeveroistočni. Najviša dnevna temperatura od 3 do 9 °C, a na jugu do 16 °C. U Sarajevu magla i niska naoblaka, uz najvišu dnevnu temperaturu oko 4 °C.

Nedjelja: U sjevernim, središnjim i istočnim područjima Bosne magla ili niska naoblaka, a u ostatku zemlje pretežno sunčano. Vjetar slab, promjenjivog smjera. Jutarnja temperatura zraka od –2 do 4 °C, na jugu do 6 °C, a dnevna od 3 do 9 °C, na jugu do 14 °C.

Ponedjeljak: U sjevernim, središnjim i istočnim područjima Bosne magla ili niska naoblaka, dok će u ostatku zemlje biti pretežno sunčano. Vjetar slab, promjenjivog smjera. Jutarnja temperatura zraka od –1 do 4 °C, na jugu do 6 °C, a dnevna od 4 do 10 °C, na jugu do 14 °C.

Utorak: Umjereno do pretežno oblačno vrijeme. Prijepodne po kotlinama Bosne i uz riječne tokove magla ili niska naoblaka. Vjetar slab, promjenjivog smjera. Jutarnja temperatura zraka od –2 do 4 °C, na jugu do 6 °C, a dnevna od 5 do 11 °C, na jugu do 15 °C, priopćio je Federalni hidrometeorološki zavod.

povezani članci

U Federaciji danas Dan žalosti zbog tragedije u Tuzli

Senada Vurm

Iduća mirovina raste za 11,7, a do kraja godine za ukupno 17 posto

Uredništvo

Tuzla: Preminule još dvije osobe iz Doma penzionera

Uredništvo

Poskupljuju cigarete – nove cijene

Uredništvo

Dodijeljena priznanja počasnog zvanja primarijus za 2024. godinu

Uredništvo

Preminule još dvije osobe iz požara u Tuzli

Uredništvo

Ostavi komentar