Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Gojzericama u Novu godinu: HPD Vitez organizira prvosiječanjsku planinarsku turu

Hrvatsko planinarsko društvo Vitez i ove godine tradicionalno započinje novu godinu boravkom u prirodi. Povodom 1. siječnja, HPD Vitez organizira prvosiječanjsku planinarsku turu pod nazivom „Gojzericama u Novu godinu“, na koju su pozvani svi ljubitelji planinarenja i aktivnog odmora.

Okupljanje sudionika predviđeno je u četvrtak, 1. siječnja, ispred planinarskog doma u Zaselju, najkasnije do 9:45 sati, dok je polazak na turu u 10:00 sati. Planirana ruta vodi na relaciji Zaselje – Zabrđe – Zaselje, a povratak u Zaselje očekuje se između 13:00 i 13:30 sati.

Iz HPD-a Vitez poručuju kako je tura prilagođena rekreativcima te predstavlja idealnu priliku za ugodan početak nove godine, druženje i boravak na svježem zraku u zimskom ambijentu. Sudionicima se preporučuje odgovarajuća planinarska i zimska oprema.

povezani članci

ZAPALIO KUĆU U KOJOJ SU MU BILA DJECA: U srijedu počinje suđenje

Uredništvo

Općina Travnik osigurala sredstva za pomoć mladima pri kupovini ili gradnji nekretnine

Senada Vurm

JKP Vitkom Vitez: Nastavljen odvoz otpada

Uredništvo

VITEZ: Potpisani ugovori za asfaltiranje i rekonstrukciju

Uredništvo

Crkva u Gučoj Gori proglašena jubilarnom

Uredništvo

Traži se pritvor za osumnjičene za prodaju Vitezita

Uredništvo

Ostavi komentar