Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Travnik: Potpisani ugovori za ulaganja u Dom zdravlja Vitez i uređenje prostora

U Travniku su danas potpisani ugovori o značajnom ulaganju u općinu Vitez, na prijedlog ministra Ante Matića, u ukupnom iznosu od 500.000 KM. Od tog iznosa, 380.000 KM bit će namijenjeno za projekte unutar JU Dom zdravlja Vitez, dok će 120.000 KM biti utrošeno za uređenje vanjskog prostora oko zgrade.
Na potpisivanju ugovora prisustvovali su načelnik općine Boris Marjanović i direktorica JU Doma zdravlja Vitez, Ana Šimunović.
Također, planira se i dodatna ulaganja u narednoj godini, kako bi se nastavilo poboljšavanje zdravstvene infrastrukture u općini.

povezani članci

MUP KSB: Pretres u Vitezu, pronađen kokain

Uredništvo

BuFest 2025. zatvoren uz nezaboravan smijeh

Senada Vurm

KSB: Hoće li biti odgođena nastava u školama

Uredništvo

GSS Vitez: U Vitezu otvorena umjetna stijena za sportsko penjanje

Senada Vurm

Otvorene prijave za novu grupu psihoterapijske radionice u Vitezu

Senada Vurm

Općinski načelnik Boris Marjanović primio izaslanstvo UDVDR HVO-a Zenica

Uredništvo

Ostavi komentar