Radio Vitez 91,3 FM
Lokalne vijesti

Načelnik Marjanović primio mladu tenisačicu Farah Varupa

Općinski načelnik Boris Marjanović danas je u svom uredu primio Farah Varupa, uspješnu mladu tenisačicu iz Viteza, koja svojim rezultatima i predanošću potvrđuje da spada među najtalentiranije tenisačice mlađe generacije u Bosni i Hercegovini.

Prijemu su nazočili i njezin teniski trener Dino Dauldži, diplomirani kineziolog te Goran Dimitrieski, profesor tjelesnog odgoja i kondicijski trener. Tom prilikom razgovarano je o dosadašnjim uspjesima mlade sportašice, uvjetima treninga, ali i planovima za nastavak sportske karijere i buduća natjecanja.

Načelnik Marjanović čestitao je i nagradio je za dosadašnje rezultate, istaknuvši kako su njezini uspjesi ponos cijele općine Vitez. Farah i njezin tim zahvalili su se načelniku na prijemu i dosadašnjoj podršci, naglasivši kako im takva priznanja i susreti znače dodatni motiv i poticaj za buduće sportske izazove.

Inače, Varupa je prije četiri mjeseca osvojila kantonalno prvenstvo te četiri turnira, od kojih su neki i iz službenog kalendara Teniskog saveza BiH, među kojima se ističe završni masters turnir Bosne i Hercegovine gdje se natjecalo najboljih osam tenisačica uzrasta do 10 godina.

povezani članci

VITEZ: Radno vrijeme ugostiteljskih objekata do 06:00 sati

Urednik

Zapaljeno službeno vozilo Ministarstva prostornog uređenja KSB

Uredništvo

Večeras: Izbor najboljih sportaša općine Vitez za 2025. godinu

Senada Vurm

Učenici MSŠ „Vitez“ kroz projekt „Vaših pet minuta“ uljepšali dan štićenicima Doma za stare Eden

Uredništvo

Centar za socijalni rad Vitez: Izdvojeni novci za uređenje

Uredništvo

Dječji glazbeni festival “Mali akordi – MAK 2026” ispunio sva očekivanja

Uredništvo

Ostavi komentar